SING SING o ślicznej małej lali

środa 15 maja 2019
  • Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci (fot. mat. organizatora)
    Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci (fot. mat. organizatora)
Bohaterka najnowszej piosenki dostała od mamy małą lalkę. Ta skradła jej serduszko i stała się ulubioną zabawką. To kolejny singiel dla najmłodszych, muzycznego projektu SING SING. Piosenka z pewnością spodoba się dziewczynkom. Posłuchajcie.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Lala moja lala

To refren piosenki, który łatwo zapamiętać. Ułatwia to wspólne śpiewanie, a rytmiczna melodia zaprasza do zabawy. Utwór to również kolorowy teledysk, który zaciekawi najmłodszą publiczność. O tym wszystkim przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.