Posłuchaj bajeczki o Czerwonym Kapturku

wtorek 21 maja 2019
  • „Czerwony Kapturek” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
    „Czerwony Kapturek” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Przygody Czerwonego Kapturka braci Grimm zna każdy dorosły, a jego historia wciąż zachwyca nowe pokolenia. Bajkowa Zatoka wprowadzi najmłodszych w magiczny świat, gdzie dobro zwycięża nad złem. Posłuchajcie historii małej dziewczynki, która musiała pilnie udać się do babci lecz był ktoś, kto bardzo chciał ją przechytrzyć.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Bajeczki czytane są prostym, ciekawym językiem. Lektorzy wyraźnie akcentują wyrazy i przekazują emocje za pomocą głosu. Dzięki temu maluchy uczą się poprawnej wymowy i chętnie słuchają opowieści. W tle można usłyszeć odgłosy zwierząt, muzykę oraz różnego rodzaju dźwięki.

„Czerwony Kapturek” to najnowsza propozycja Bajkowej Zatoki. Na kanale YouTube co niedzielę o godz.16 będą pojawiać się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.