Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci w wakacje

wtorek 28 maja 2019
  • Bezpłatne kursy angielskiego będą odbywać się w Bytomiu, Katowicach, Sosnowcu i Gliwicach (fot. mat. organizatora)
    Bezpłatne kursy angielskiego będą odbywać się w Bytomiu, Katowicach, Sosnowcu i Gliwicach (fot. mat. organizatora)
Wakacje to nie tylko czas leniuchowania i patrzenia w obłoki. Jak spędzić je łącząc przyjemne z pożytecznym? Na dwutygodniowym, bezpłatnym kursie języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua. Zajęcia odbywają się w szkołach w Bytomiu, Gliwicach, Sosnowcu i Katowicach.

Wakacje z językiem angielskim potrwają od początku lipca do końca sierpnia. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci od 4. roku życia, które zostaną podzielone na kilka grup wiekowych (4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+).

3 razy w tygodniu – zabawa i nauka

Tematyką zajęć będą wakacje. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów przydatnych podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne. W tym roku każda grupa będzie się spotykać 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki). Pojedynczy kurs trwa 2 tygodnie (łącznie 6 spotkań po 60 minut). Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie kilkunastoosobowe grupy.

Disney English is fun

Jeżeli po kursie wakacyjnym uznacie, że warto zapisać pociechę do tej szkoły również w roku szkolnym, wówczas weźmie udział w jeszcze bardziej zintensyfikowanej nauce, która na pewno przełoży się na umiejętność płynnego porozumiewania się w języku obcym. Kursanci uczą się w multimedialnych salach języków: angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) - zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Profi-Lingua to także jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua mieszczą się w Bytomiu (pl. Tadeusza Kościuszki 1 (CH Agora), tel. 726 410 094/096), Gliwicach (ul. Siemińskiego 22, tel. 32 331 42 91), Sosnowcu (ul. Warszawska 12, tel. 695 213 702) i Katowicach (ul. Młyńska 23, 32 253 05 19/20).

Kategoria: Warsztaty