Zniżki dla rodzin w Multikinie

czwartek 6 czerwca 2019
  • Z kartą Rodzina do Kina obowiązują zniżki na bilety, a także zniżki w kinowych barach i w Multishopie (fot. mat. organizatora)
    Z kartą Rodzina do Kina obowiązują zniżki na bilety, a także zniżki w kinowych barach i w Multishopie (fot. mat. organizatora)
Kino jest niewątpliwie jedną z ulubionych atrakcji dla dzieci. Można obejrzeć wspaniałe filmy, a także skorzystać z oferty kinowych barów. Dzięki zmianom w programie karta Rodzina do Kina - teraz znacznie na tym zaoszczędzimy.

Sieć kin Multikino wprowadziło zmiany w programie Karta Rodzina do Kina. Oprócz dotychczas obowiązujących ulg, przewidziano dodatkowo 20-proc. zniżkę na zakupy w kinowych barach i zakup zabawek w Multishopie.

Niższe ceny biletów

Tak jak to tej pory z kartą Rodzina do Kina wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród znajduje się na stronie kinia.

Gdzie zakładamy kartę?

Kartę Rodzina do Kina można nabyć w kasach kin lub przy zakupie biletów na film przez stronę www.multikino.pl. Karta jest ważna przez rok od daty zakupu. Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 18. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby korzystać z jej profitów, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby, tj. jeden rodzic i jedno dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.

Familijny repertuar

W repertuarze Multikina każdy widz znajdzie coś dla siebie i bez względu na wiek będzie bawił się doskonale. „Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya, która zabierze dorosłych widzów w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Inną propozycją jest film „Paskudy. UglyDolls”. To nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło. Bohaterami animacji są tytułowe paskudy, które z powodu swojego wyglądu zostają często wykluczone spośród innych pięknych zabawek. Wielbicie Pokemonów będą mogli zobaczyć film „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina na „Pokémon: Detektyw Pikachu” dzieci otrzymają książeczkę gratis wypełnioną zagadkami i łamigłówkami. Książeczki można otrzymać w Multikinach od 31 maja aż do wyczerpania nakładu.

Kategoria: Wiadomości