Dogoterapia i zabawy w ogrodzie

czwartek 13 czerwca 2019
  • Półkolonie w Piaskownicy Kulturalnej będą odbywać się od 1 lipca do 31 sierpnia (fot. mat. organizatora)
    Półkolonie w Piaskownicy Kulturalnej będą odbywać się od 1 lipca do 31 sierpnia (fot. mat. organizatora)
Jeżeli nie macie jeszcze wybranych półkolonii dla pociechy, pomyślcie o tych organizowanych przez Piaskownicę Kulturalną. Dzieci w wieku 5-10 lat będą twórczo i ciekawie spędzać czas na warsztatach, zajęciach językowych i zabawach z psami. Do dyspozycji uczestników będą sala zabaw i ogród.

Piaskownica Kulturalna to miejsce, w którym dzieci przez cały rok, również w wakacje, mogą twórczo i ciekawie spędzić czas pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Od 1 lipca do 31 sierpnia można zapisać pociechę na 5-dniowy turnus, w ramach którego uczestnicy mogą liczyć na  kreatywne warsztaty, zajęcia kulturalno-edukacyjne, gry, codziennie godzinna lekcja języka angielskiego na wesoło, a także zajęcia z dogoterapii. Do wyłącznej dyspozycji uczestników półkolonii będzie duży ogród, a w nim dmuchany basen i wiele innych podwórkowych atrakcji.

Koszt 5-dniowego turnusu to 380 zł (dla rodzeństwa przewidywana jest zniżka). W cenie jest opieka od godz. 7 do 17, wyżywienie (3 posiłki) i nieograniczony dostęp do napojów.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy mailowe: biuro@piaskownicakulturalna.pl lub tel. 519 153 291.

Piaskownica Kulturalna mieści się przy ul. Sokolskiej 1a w Sosnowcu.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu