Nauka gry w tenisa i zabawa z LEGO

poniedziałek 17 czerwca 2019
  • Półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy (fot. mat. organizatora)
    Półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy (fot. mat. organizatora)
1000 Klocków to spełnienie marzeń niejednego fana LEGO. Teraz w wakacje możecie zapisać swoje pociechy na półkolonie organizowane w krainie kolorowych klocków. Dodatkowo dzieci będą bawić się w Parku Śląskim, uczyć się gry w tenisa oraz kręcić film LEGO.

W jednym miejscu znajdziecie klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia ziemi Mindstorm czy robotem LEGO Boost. Dla małych fanów motoryzacji przygotowano tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków LEGO.

Półkolonie z LEGO

To nie tylko zabawa w sali z mnóstwem kolorowych klocków. To również gry, quizy, konkursy, nauka gry w tenisa, „dzień włoski”, zabawy w Parku Śląskim, zabawa przy tworzeniu filmu LEGO. Półkolonie zostały podzielone na dwa turnusy: od 24 do 28 czerwca oraz od 1 do 5 lipca. Dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 8-16 z możliwością przedłużenia (każda kolejna godzina to 5 zł). Koszt dziennej opieki to 90 zł. Cena obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. Półkolonie przeznaczone są dla dzieciaków od 5 roku życia.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu