Kotek Łaciatek

poniedziałek 17 czerwca 2019
  • Łaciatek to główny bohater najnowszej piosenki SING SING (fot. mat. organizatora)
    Łaciatek to główny bohater najnowszej piosenki SING SING (fot. mat. organizatora)
Kto biega po podłodze, kto pije świeże mleko i kto myje się w salonie? No kto? To sympatyczny kot – Łaciatek z najnowszej piosenki dla dzieci SING SING. Posłuchajcie i razem z dziećmi śpiewajcie oraz dobrze się bawcie.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Łatki małe ma

Tekst piosenki łatwo zapada w pamięć. Ułatwia to wspólne śpiewanie, a rytmiczna melodia zaprasza do zabawy. Utwór to również kolorowy teledysk, który zaciekawi najmłodszą publiczność. O tym wszystkim przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.