Na zakończenie szkoły – teledysk stworzony przez dzieci

środa 19 czerwca 2019
  • Wykonawcami są uczniowie klas od 1-3 (fot. mat. Fb Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej–Curie )
    Wykonawcami są uczniowie klas od 1-3 (fot. mat. Fb Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej–Curie )
Zakończenie roku szkolnego uczniowie z Dąbrowy Górniczej postanowili uczcić w nietypowy sposób. Nagrali cover piosenki „Nie bój się chcieć” - dziś odbyła się jego premiera. Zobaczcie i posłuchajcie ile pozytywnej energii drzemie w młodych artystach.

Wykonawcami coveru, teledysku są uczniowie klas od 1-3 Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej–Curie w Dąbrowie Górniczej. Projekt był dla dzieciaków ogromnym przeżyciem – samodzielnie nagrywały dźwięk i teledysk. Tworzenie materiału było przede wszystkim wielką lekcją współpracy, odpowiedzialności, wsparcia i empatii – podkreśla Aleksandra Jabłońska-Błokowska nauczycielka muzyki.

Celem projektu jest zachęcenie uczniów do aktywności, głównie społecznej. Przedsięwzięcie jest wstępem do ogólnopolskiego projektu "Budzącej się Szkoły". Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej (Al. Piłsudskiego 4), pomimo tego, że jest prywatna uczy dzieciaki bezpłatnie.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

fot. pexels

Gdzie się wybrać z rodziną, na jakie zajęcia zapisać pociechę, które półkolonie będą najlepsze? Wszystko zależy od tego, czym interesuje się Wasza pociecha i jakie aktywności lubicie. Przedstawiamy Wam nasze propozycje. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które Was zainteresują.

Lato w mieście – najciekawsze propozycje z regionu