W wakacje darmowy Aquapark

środa 26 czerwca 2019
  • Akcja będzie obowiązywać przez całe wakacje (fot. mat. pixabay)
    Akcja będzie obowiązywać przez całe wakacje (fot. mat. pixabay)
Szukacie ochłody w upalne dni? Ruszyła akcja „Lato w mieście 2019”, dzięki której codziennie przez dwie godziny dzieciaki z Dąbrowy Górniczej mogą korzystać z wodnych atrakcji w Nemo – Świat Rozrywki. Na dzieci z sąsiednich miast czekają atrakcyjne rabaty.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Basen, wodne zjeżdżalnie i słoneczne kąpiele to idealny sposób na upalne lato. W Dąbrowy Górniczej dzieci od 20 czerwca mogą korzystać z atrakcji w Nemo zupełnie za darmo. Na najmłodszych gości parku wodnego czekają: basen sportowy, rekreacyjny, sztuczna rzeka, podwodny gejzer, armatki wodne, zjeżdżalnie i brodziki dla dzieci.

Zasady korzystania

Aby skorzystać z promocji, wystarczy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną i pokazać ją w kasie. Akcja będzie obowiązywać przez całe wakacje od poniedziałku do piątku w godz. 9-18 (ostatnie wejście o godz. 16) i w soboty od 9 do 16 (ostatnie wejście o godz. 14). Dzieci poniżej 13 roku życia mogą skorzystać z akcji od poniedziałku do soboty w godz. od 9 do 19, obowiązkowo pod opieką rodzica lub opiekuna, który na swój bilet otrzyma 20% zniżki.

Więcej rabatów w wakacje

Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia, mieszkających w sąsiednich miastach obowiązuje specjalna oferta wakacyjna – kup bilet dwugodzinny na basen, a trzecią godzinę dostaniesz za symboliczną złotówkę. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Nemo - Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej mieści się przy Alei Róż 1 (Park Hallera).

Kategoria: Wiadomości