Wakacyjne poniedziałki z LEGO

środa 17 lipca 2019
  • Cena zajęć obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje (fot. mat. organizatora)
    Cena zajęć obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje (fot. mat. organizatora)
Takie poniedziałki to my rozumiemy – klocki LEGO, tworzenie filmu, gry planszowe, harce w Parku Śląskim i mnóstwo dobrej zabawy. Monday Fun Day w 1000 Klocków to przygoda, na którą dzieciaki będą czekać niecierpliwie przez cały weekend.

1000 Klocków to miejsce, gdzie znajdziecie klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends, symulatorem trzęsienia ziemi Mindstorm czy robotem LEGO Boost. Dla małych fanów motoryzacji przygotowano tor zjazdowy dla samochodzików zbudowanych z klocków LEGO.

Poniedziałkowa zabawa

Dzieciaki będą budować i bawić się w sali z mnóstwem kolorowych klocków. Nakręcą film na miarę „LEGO Przygody”, zagrają w planszówki LEGO. To wszystko dopełnią harce w Parku Śląskim. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę od godz. 8 do 16. Koszt dziennej opieki to 90 zł. Cena obejmuje drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i nielimitowane napoje. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 798 110 034. W Monday Fun Day mogą wziąć udział dzieci od 5 roku życia.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty