W gwieździstą noc zaśnij razem z Sing Sing

czwartek 18 lipca 2019
  • Piosenka pozwali najmłodszym wyciszyć się przed snem (fot. mat. organizatora)
    Piosenka pozwali najmłodszym wyciszyć się przed snem (fot. mat. organizatora)
„Zapada noc” to klimatyczna piosenka, która wprowadza spokój, relaks i sprawia, że najmłodsi z przyjemnością przy niej zasypiają. Posłuchajcie i zobaczcie sami.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Jak sam przyznaje - Pisanie piosenek dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Olbrzymią pomoc daje mi mój syn Tymon, który ma 6 lat. To on mnie często inspiruje. Piosenki to nie covery, których na rynku jest mnóstwo, ale autorskie projekty. Utwory wykonują, różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi.

Utuli do snu

Piosenka pozwali najmłodszym wyciszyć się przed snem. Nucona razem z rodzicem wprowadzi atmosferę bliskości i bezpieczeństwa. Jeżeli szukacie nowej piosenki na wieczorne usypianie, ta kołysanka z pewnością Wam się spodoba. O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING

Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta Sing Sing z 12 utworami. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. Sing Sing możecie również obserwować na Fb.