Energetyczna nowość – Teraz tańcz i skacz

poniedziałek 29 lipca 2019
  • Piosenka to duża dawka pozytywnej energii (fot. mat. SING SING)
    Piosenka to duża dawka pozytywnej energii (fot. mat. SING SING)
Szukacie piosenki, która idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnej zabawy? Polecamy najnowszy singiel, muzycznego projektu SING SING. W teledysku zobaczcie ciekawy układ taneczny, który z pewnością spodoba się młodym tancerzom.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory to autorskie projekty, stworzone z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon. Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami.

Tańcz i skacz

Piosenka to duża dawka pozytywnej energii. Rytmiczna melodia zachęca wszystkich do wspólnego tańca i zabawy. Tekst szybko zapada w pamięć, co ułatwia wspólne śpiewanie. Utwór to również teledysk, w którym zobaczymy ciekawy układ taneczny w wykonaniu młodych dziewczyn. O tym wszystkim przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.