Disney English bawi i uczy języka angielskiego

piątek 9 sierpnia 2019
  • Placówki ProfiLingua na Śląsku znajdziemy w Bytomiu, Gliwicach, Katowicach i Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
    Placówki ProfiLingua na Śląsku znajdziemy w Bytomiu, Gliwicach, Katowicach i Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
Nauczanie języków obcych wymaga indywidualnego podejścia i angażujących aktywności, by dzieci mogły nauczyć się swobodnej komunikacji w nowym języku. Innowacyjna metoda nauczania Disney English jest prowadzona w 150 szkołach na świecie, a za sprawą ProfiLingua dotarła również do Polski. Na Śląsku są już 4 placówki.

ProfiLingua jest największym w Europie licencjobiorcą stworzonego przez specjalistów kursu Disney English, który umożliwia pełne zanurzenie w języku angielskim poprzez gry, piosenki i fragmenty znanych filmów Disneya.

Wyspecjalizowana kadra i bohaterowie z bajek Disneya

Kadra wyspecjalizowana w nauczaniu najmłodszych w trakcie zajęć wykorzystuje tablice interaktywne i bajecznie kolorowe materiały, by wzbudzić jak największe zaangażowanie pośród małych kursantów. Wyposażenie i aranżacja specjalnych sal pozwala dzieciom poczuć się bezpiecznie i pewnie w otoczeniu dobrze znanych bohaterów z bajek Disneya. Natomiast małe grupy (maksymalnie 8-osobowe), regularne raporty i stały kontakt z lektorem zapewniają indywidualne podejście i maksymalną skuteczność kursu. Dodatkowe wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych w wersji angielskiej i polskiej umożliwia rodzicom wspólną pracę z dzieckiem w domu i uczestniczenie w procesie nauczania.

Zaangażowanie, urozmaicenie i interakcja

Metoda Disney English bazuje na ISA (Immersion Storytelling Approach) i polega na zaangażowaniu słuchaczy w opowieści poprzez różnorodne, stymulujące aktywności i interaktywne elementy zajęć. Warsztaty grupowe wsparte muzyką rozwijają umiejętności interpersonalne, a zastosowanie nowoczesnej technologii urozmaica i angażuje dzieci, co pozwala na uzyskanie doskonałych efektów w nauczaniu języka angielskiego.

Dodatkowe pomoce dydaktyczne

Każdy kursant Disney English w cenie kursu otrzymuje dodatkowe pomoce naukowe: podręcznik, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe oraz materiały audio, by utrwalać w domu umiejętności nabyte podczas lekcji. Karty pracy, paszport i certyfikat, to elementy motywacyjne, które podkreślają wszystkie osiągnięcia młodych miłośników Disneya. Kursy odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, a długość i systematyczność lekcji można dopasować do potrzeb i poziomu zaawansowania uczniów.

Disney English na Śląsku

Magiczne lekcje Disney English, dla dzieci od 4. roku życia, dostępne są w placówkach ProfiLingua na Śląsku w: Bytomiu (tel. 726 410 094), Gliwicach (tel. 32 331 42 91), Katowicach (32 253 05 19) i Sosnowcu (32 296 33 40). W każdej szkole przez cały sierpień i wrzesień odbywają się bezpłatne lekcje pokazowe. Wystarczy zadzwonić do wybranej szkoły i umówić dla siebie odpowiedni termin.

Więcej informacji o kursie Disney English znajdziecie na stronie ProfiLingua.

 

Kategoria: Warsztaty