Tańcowała igła z nitką

piątek 13 września 2019
Szukacie ciekawych zajęć manualnych? Podpowiadamy - warsztaty krawieckie to sposób na rozwój, naukę i zabawę. Przyszycie guzika nie będzie już takie straszne, a samodzielnie uszyta bluzka da dziecku sporo satysfakcji.

Warsztaty krawieckie to nie tylko nauka samodzielności, ale również rozwój wyobraźni, kreatywności, sprawności manualnej. Szycie wymaga skupienia i koncentracji. To również budowanie pewności siebie, bo nic tak nie uskrzydla, jak własnoręcznie zrobiona maskotka lub ubranie.

Od guzika do kreatora mody

Na zajęciach każdy uczestnik zostanie poprowadzony przez wszystkie stopnie wtajemniczenia. Przygoda rozpocznie się od przyszywania guzików, a skończy na szyciu własnych ciuszków. Kto wie może dzieci odnajdą w sobie przyszłego projektanta mody?

Warsztaty Krawieckie „Igła i nitką malowane” będą odbywać się we wtorki i piątki o godz. 17.30 w Kids' Kitchen w Katowicach. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat. Czas zajęć to około 2. godziny. Cena za cały cykl (4 zajęcia) wynosi 220 zł od uczestnika. Już dziś można zapisać się na darmowe zajęcia pokazowe, które odbędą się 17 września na stronie Kids' Kitchen.

Kids' Kitchen mieści się przy ul. Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty