„Coś” o życiu w Bajkowej Zatoce

wtorek 17 września 2019
  • Na kanale YouTube co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
    Na kanale YouTube co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Przychodzi taki czas, gdy dzieci zadają sobie pytanie: kim chcieliby być w dorosłym życiu? Jaki zawód wykonywać? Bohaterowie najnowszego słuchowiska Bajkowej Zatoki również zadali sobie takie pytanie. Jak potoczyły się ich losy? Posłuchajcie.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Opowiadania czytane są prostym, ciekawym językiem.

Chcę być człowiekiem pożytecznym

„Coś” to opowiadanie Hansa Christiana Andersena. Poznajemy historię pięciu braci i ich drogę do bycia „kimś” i osiągnięcia w życiu tego „czegoś”. Bajka mówi o pokorze oraz czynieniu dobra. Na kanale YouTube co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?