Krasnoludek Andersena

wtorek 1 października 2019
  • „Krasnoludek” to bajka Hansa Christiana Andersena (fot. mat. Bajkowa Zatoka)
    „Krasnoludek” to bajka Hansa Christiana Andersena (fot. mat. Bajkowa Zatoka)
Patronat silesiadzieci.pl
Bohater najnowszego słuchowiska Bajkowej Zatoki to nietypowy mieszkaniec sklepu. Nie jest największy ciałem, ale ma dobre serce. Jak potoczą się losy krasnala? Posłuchajcie.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Opowiadania czytane są prostym, ciekawym językiem.

Krasnoludek dobry duszek

„Krasnoludek” to bajka Hansa Christiana Andersena, które porusza i poucza nowe pokolenia dzieci. Mały bohater zamieszkał u kupca, chroniąc w sklepie to co było najdroższego. W zamian otrzymywał miód i masło. Jego życie zmieniło się wraz z pojawieniem się biednego studenta. O tym, jak potoczyły się jego losy dowiecie się słuchając Bajkowej Zatoki. Na kanale YouTube co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.