O braterskiej miłości w baśni braci Grimm

wtorek 8 października 2019
  • „Trzej bracia” to wzruszająca opowieść braci Grimm (fot. mat. organizatora)
    „Trzej bracia” to wzruszająca opowieść braci Grimm (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Był raz człowiek, który miał trzech synów. Jego dom mógł odziedziczyć tylko jeden z nich, a każdy miał coś do udowodnienia. Sprawdźcie sami, jak chłopcy sobie poradzili oraz jakie relacje ich połączyły w najnowszym słuchowisku Bajkowej Zatoki.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Opowiadania czytane są prostym, ciekawym językiem.

Pouczający historia

„Trzej bracia” to wzruszająca opowieść braci Grimm, która niesie pouczający morał. Kiedy ojciec ma podzielić majątek, postanawia, że zdobyte wykształcenie i rzemiosło zdecydują, który z synów otrzyma spadek. Chłopcy wyruszają w świat. Jak dalej potoczą się ich losy? Posłuchajcie.

Bajkową Zatokę znajdziecie na kanale YouTube oraz na Fb. Co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska.