Poślizgaj się za darmo na Rynku

czwartek 9 stycznia 2020
  • Na katowickim Rynku działa również wypożyczalnia sprzętu - chodzik-pingwinek to koszt 10 zł/godz. (fot. pixabay)
    Na katowickim Rynku działa również wypożyczalnia sprzętu - chodzik-pingwinek to koszt 10 zł/godz. (fot. pixabay)
Spędzacie ferie w mieście? Nic straconego. Jest wiele ciekawych miejsc, w których można miło spędzić czas. Jednym z nich jest katowicki Rynek z lodowiskiem, wypożyczalnią sprzętu i karuzelą.

Lodowisko jest czynne codziennie w godz. 8-22 i jest bezpłatne. Jeżeli nie macie swojego sprzętu, możecie skorzystać z wypożyczalni – łyżwy to koszt 5 zł za godzinę, podobnie kaski. Maluchom, które nie czują się jeszcze zbyt pewnie na lodzie, warto wypożyczyć pingwinki, niedźwiadki lub foczki – lodowe chodziki pomagające utrzymać równowagę. Taki chodzik to koszt 10 zł za godzinę. Gdy znudzi się dziecku jazda na łyżwach, można wykupić mu jazdę na karuzeli (8 zł), która znajduje się tuż obok ślizgawki.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe