Podaruj dziadkom najcenniejszy prezent

niedziela 1 stycznia 2023
 • To doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
  To doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
 • Książka "Ukochanej babci" to wielostronicowa laurka, którą muszą uzupełnić wnuki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
  Ukochanej babci" to wielostronicowa laurka, którą muszą uzupełnić wnuki (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
 • Album pozwoli stworzyć rzetelne drzewo genealogiczne rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
  Album pozwoli stworzyć rzetelne drzewo genealogiczne rodziny (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Każda babcia i każdy dziadek bez wahania odpowie, że najlepszym prezentem są wspomnienia i wspólnie spędzony czas. Osobie, która przeżyła już tak wiele uroczystości i otrzymała w życiu niezliczoną liczbę prezentów trudno zaskoczyć. My w tym roku stawiamy na wzruszające, ciepłe i cudownie wydane albumy.

Z szeregu pomysłów prezentowych wybraliśmy w tym roku dwie ciekawe propozycje. Pierwsza z nich będzie idealnym pomysłem zarówno dla babć i dziadków, druga z nich to wzruszająca książka-laurka zarezerwowana tylko dla najukochańszych babć.

Drzewo rodowe naszej rodziny

Myślę, że każdy z nas miał choć raz ochotę stworzyć rzetelne drzewo genealogiczne rodziny, poznać swoje korzenie i pozostawić coś osobistego przyszłym pokoleniem. Z „Drzewem rodowym naszej rodziny” będzie to proste i przyjemne. Ogromny, pięknie wydany album przeprowadzi nas krok po kroku po wszystkich przodkach i potomkach, pozwoli czytelnie i interesująco opisać wspomnienia i ważne informacje. Właściwie jest to świetny prezent dla każdego, jednak to dziadkowie są prawdziwą skarbnicą wiedzy o bliskich i dalekich krewnych. Album ten można uzupełniać w domowym zaciszu, wzbogacać fotografiami i wspomnieniami. Ale może być też świetnym pretekstem do spotkań z dawno nie widzianymi krewnymi, którzy mogą pozostawić po sobie życzenia i pozdrowienia dla przyszłych czytelników. Z albumem tym otwiera się przed obdarowanym wiele możliwości, a powstająca dzięki niemu pamiątka będzie kiedyś bezcennym rodzinnym skarbem.

Ukochanej babci

Wiemy jednak, że uzupełnianie takich albumów historiami, to nie jest zadanie dla każdego. Dlatego też urzekł nas album „Ukochanej babci”, który rozpoczyna się, krótką dedykacją, a następnie staje się wielostronicową laurką, którą muszą uzupełnić wnuki przed wręczeniem prezentu. Jest to o tyle łatwe i przyjemne, że musimy jedynie dokończyć zdania. Ozdobione uroczymi akwarelowymi ilustracjami dopiski wnuków będą wzruszającym prezentem. Jakim kwiatem mogłaby być Wasza babcia? Co najchętniej wspominacie? Co lubicie wspólnie robić? Poza dokończeniem tych 24 zdań możecie w albumie umieścić zdjęcia oraz rysunki. Ten prezent na pewno wzruszy do łez!

Podane przez nas propozycje, to jedynie dwie z wielu prezentowych propozycji, które możecie znaleźć na stronie Moidziadkowie.pl.

Kategoria: Recenzje książek