Legendia zaprasza zimą do Jamy Bazyliszka

poniedziałek 27 stycznia 2020
 • Gaj Urwisów to ogromny, kilkupoziomowy rura park (fot. mat. Legendia)
  Gaj Urwisów to ogromny, kilkupoziomowy rura park (fot. mat. Legendia)
 • Nowością, która spodoba się także młodzieży i dorosłym, jest Game Room (fot. mat. Legendia)
  Nowością, która spodoba się także młodzieży i dorosłym, jest Game Room (fot. mat. Legendia)
 • W Game Roomie znajduje się blisko 20 automatów zręcznościowych, z których można korzystać do woli (fot. mat. Legendia)
  W Game Roomie znajduje się blisko 20 automatów zręcznościowych, z których można korzystać do woli (fot. mat. Legendia)
 • Po zabawie można odpocząć i zjeść małe co nieco w bistro Pod Zielonym Pazurem (fot. mat. Legendia)
  Po zabawie można odpocząć i zjeść małe co nieco w bistro Pod Zielonym Pazurem (fot. mat. Legendia)
 • Po zabawie można odpocząć i zjeść małe co nieco w bistro Pod Zielonym Pazurem (fot. mat. Legendia)
  Po zabawie można odpocząć i zjeść małe co nieco w bistro Pod Zielonym Pazurem (fot. mat. Legendia)
 • Bazyliszek to, wg. branży rozrywkowej, najlepsza rodzinna atrakcja w Europie w 2018 r. (fot. mat. Legendia)
  Bazyliszek to, wg. branży rozrywkowej, najlepsza rodzinna atrakcja w Europie w 2018 r. (fot. mat. Legendia)
Jama Bazyliszka to największe na Śląsku multimedialne centrum rodzinnej rozrywki. Na powierzchni ponad 2000 m2 na gości czeka moc atrakcji, które zapewnią niezapomnianą przygodę w zimowe dni.

Najmłodsi spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - ogromnym, kilkupoziomowym rura parku. Na głodnych wrażeń czeka nowość - Game Room wraz z blisko 20 automatami zręcznościowymi, które dostępne są w cenie biletu. Po wytężonej walce z Bazyliszkiem – uznanym przez branżę rozrywkową w 2018 r. za najlepszą rodzinną atrakcję w Europie - rodzice wraz z dziećmi odpoczną przy gorącej czekoladzie w bistro Pod Zielonym Pazurem.  

Nowe atrakcje i bal karnawałowy

Nowością tego roku w Legendii jest Dolina Jagi – wodna atrakcja dla całej rodziny, której otwarcie nastąpi wiosną. To okazja, by przenieść się do słowiańskiej krainy i wyruszyć w podróż rwącą rzeką w miedzianym kociołku Baby Jagi. Dolina Jagi skrywa w sobie największe tajemnice Legendii. Nie trzeba jednak czekać do wiosny na ekscytujące wydarzenia w Jamie Bazyliszka - już 22 lutego na najmłodszych gości czeka szalona zabawa podczas Balu Karnawałowego.

Tańsze bilety tylko do końca stycznia

Do Jamy Bazyliszka obowiązuje Magiczny Bilet Sezonowy, który do końca stycznia można kupić w niższej cenie – już od 109 zł. Przy zakupie tego biletu zyskujecie blisko 200 dni zabawy oraz mnóstwo dodatkowych korzyści: zniżki do gastronomii i sklepów oraz liczne oferty specjalne. - Legendia, dzięki swojemu położeniu w centrum aglomeracji, jest doskonałym miejscem dla mieszkańców Śląska do spędzania w niej prawdziwie magicznego i rodzinnego czasu. Atrakcyjna cena biletu sezonowego jest ukłonem w ich stronę i ma im w tym pomóc – mówi Izabela Kieliś Local Commercial Manager w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku.

Jama Bazyliszka znajduje się w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie (Plac Atrakcji 1), czynna jest w każdą sobotę, niedzielę i święta w godz. 11-20 do 29 marca. A już 11 kwietnia rozpoczyna się sezon letni z dłuższymi godzinami otwarcia, bogatszym programem animacyjnym i kolejnymi nowościami.

Kategoria: Aktywna rekreacja