House Of Air - wbrew grawitacji

piątek 14 sierpnia 2020
 • Na 3 tys. m2 znajdziemy kilkadziesiąt trampolin (fot. mat. House Of Air)
  Na 3 tys. m2 znajdziemy kilkadziesiąt trampolin (fot. mat. House Of Air)
 • Dla najmłodszych (1-6 lat) przygotowano Kids Zone (fot. mat. House Of Air)
  Dla najmłodszych (1-6 lat) przygotowano Kids Zone (fot. mat. House Of Air)
 • W House of Air można zorganizować urodziny (fot. mat. House Of Air)
  W House of Air można zorganizować urodziny (fot. mat. House Of Air)
 • Ambasadorami marki są sportowcy i lokalne ikony aktywności ekstremalnych (fot. mat. House Of Air)
  Ambasadorami marki są sportowcy i lokalne ikony aktywności ekstremalnych (fot. mat. House Of Air)
 • Główna strefa Parku House of Air jest złożona z 50 trampolin (fot. mat. House Of Air)
  Główna strefa Parku House of Air jest złożona z 50 trampolin (fot. mat. House Of Air)
House Of Air to miejsce, które łączy park trampolin z parkiem rozrywki. To tu spotykają się sportowcy i lokalne ikony aktywności ekstremalnych oraz rodzice z dziećmi, dla których ruch i dobra zabawa jest na pierwszym miejscu.

Na 3 tys. m2 znajdziemy kilkadziesiąt trampolin, atestowany sprzęt gimnastyczny oraz doświadczonych, pełnych pasji instruktorów różnych dyscyplin sportowych, którzy pomogą w optymalnym i bezpiecznym wykorzystaniu tego miejsca.   

Dajemy skrzydła nielotom

- Misję i ideę naszej marki sygnuje hasło „przełam barierę grawitacji” oraz brand hero – Pingwin o imieniu Geronimo, wyposażony w odrzutowy plecak. Dedykowane strefy trampolin, profilowane programy dla dzieci i dorosłych, atestowany sprzęt gimnastyczny i trampolinowe atrakcje pielęgnują pasję do aktywności. Tutaj dajemy skrzydła nielotom! – mówi Dominik Radlak manager. Ambasadorami marki są sportowcy i lokalne ikony aktywności ekstremalnych.

Ekstremalna rozrywka dla rodzin

Główna strefa Parku House of Air jest złożona z 50 trampolin. Ta imponujących rozmiarów podłoga z trampolinami jest większa niż profesjonalne boisko do koszykówki i zapewnia najwyższą formę rozrywki dla wszystkich powyżej 6. roku życia. Otoczona ze wszystkich stron skośnymi ścianami trampolin prowokuje do akrobacji, testowania nowych flipów i wysokich skoków przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. To tutaj odbywają się zajęcia w ramach programu AIR FIT: intensywny Jumping Fitness lub zawierający elementy akrobatyki dla dzieci Extreme Kids. Dla najmłodszych (1-6 lat) przygotowano Kids Zone – strefę ze sprzętami dostosowanymi do wieku dziecka. 

Powietrzne party

W House of Air można zorganizować urodziny, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie czy kawalerskie. W rozkładzie Air Party jest bilet do wszystkich stref parku, skoki na trampolinie, jumpingi, flipy, tory przeszkód, dobra muzyka i jedzenie. Do wyboru są 4 wyjątkowe sale (Party Rooms) nawiązują do polskich pasm górskich. Za pakiet urodzinowy w zależności od tematyki zapłacimy od 299 zł (10 gości, woda mineralna, skarpetki, obsługa, Party Room) do 649 zł (dodatkowo przekąski, owoce i soki oraz dekoracja).

House of Air mieści się przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 oraz w niedziele i święta – 10-18. Za godzinę zabawy zapłacimy od 25 do 35 zł. W strefie Kids Zone za godzinę zabawy zapłacimy od 5 do 15 zł w tygodniu i 20 zł w weekendy. Do tej strefy opiekun wchodzi za darmo. 

Kategoria: Aktywna rekreacja