Urodziny z przyjaciółkami z Lego Friends

piątek 28 lutego 2020
  • W 1000 Klocków małe fanki dołączą do dziewczęcej paczki Lego Friends (fot. mat. organizatora)
    W 1000 Klocków małe fanki dołączą do dziewczęcej paczki Lego Friends (fot. mat. organizatora)
Takie urodziny to spełnienie marzeń niejednej fanki Heartlake City. Przebieranki, makijaże, pokaz mody na klockowej scenie i fantastyczna zabawa w otoczeniu LEGO. Nie zabraknie malowania buziek, baloników i niespodzianki dla solenizantki.

1000 Klocków to sala zabaw, w której znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. Dzieci mogą pobawić się: w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, symulatorem trzęsienia Ziemi Mindstorms EV3 czy robotem LEGO Boost.

Bądź jak Emma, Andrea lub Olivia

Heartlake City to urocze miasteczko, zbudowane wokół jeziora w kształcie serca. W 1000 Klocków małe fanki dołączą do dziewczęcej paczki Lego Friends. Zostaną artystką jak Andrea, wyczarują kolorowe obrazy niczym Emma. Dziewczynki wcielą się również w prawdziwe modelki. Odbędzie się pokaz mody na klockowej scenie z przebierankami oraz makijażem.

Wymarzone urodziny

Oferta urodzinowa to również malowanie buziek, konkursy budowania z klocków, gry i zabawy z LEGO. Nie zabraknie poczęstunku - do wyboru jest kilka zestawów. Podczas gdy Wasze pociechy będą się bawić, Wy możecie napić się dobrej kawy i zjeść smaczny deser.

Cena urodzin w tygodniu to 30 zł od osoby, w weekend - 36 zł. W cenę wliczone są dedykowane zaproszenia dla gości, plakietki dla całej grupy, balony i tatuaże dla uczestników. Za poczęstunek zapłacimy od 10 zł do 15 zł od osoby. O szczegóły można pytać pod numerem tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

 

Kategoria: Aktywna rekreacja