Skorzystaj z darmowych e-booków i audiobooków

środa 18 marca 2020
  • Z darmowej bazy Empiku będzie można korzystać przez 2 miesiące (fot. mat. pixabay)
    Z darmowej bazy Empiku będzie można korzystać przez 2 miesiące (fot. mat. pixabay)
Wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z kwarantanną społeczną Empik otworzył swoją bazę. Przez dwa miesiące będzie można bezpłatnie korzystać z ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków, a także słuchowisk i podcastów.

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła swobodne korzystanie z księgarni i bibliotek. Rozwiązaniem może być darmowa baza udostępniona przez Empik.

Darmowa usługa Premium

Z darmowej usługi Empik Premium będzie można korzystać przez 2 miesiące. To dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz słuchowisk, podcastów w aplikacji Empik Go, bezpieczna dostawa zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty planszówek, książek, filmów czy też sprzętu sportowego.

Spotkania autorskie i warsztaty naukowe

Dodatkowo organizowane będą e-spotkania autorskie i warsztaty naukowe dla dzieci. Od 24 do 26 marca o godz. 18 na profilu Empiku na Fb będzie można spotkać Katarzynę Puzyńską, Janinę Bąk, Annę Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. Dzieciaki znajdą dla siebie cykl warsztatów online pod hasłem „W domu jest fajnie i kropka”. Nie zabraknie inspiracji do zabaw, ważnych rozmów oraz eksperymentów naukowych z wykorzystaniem domowych przedmiotów. Szczegóły będą udostępniane na Fb Przecinek i Kropka