Miniaturowi mieszkańcy kontra nuda

środa 18 marca 2020
 • Starsze małżeństwo stawia na rozrywkę przed telewizorem (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
  Starsze małżeństwo stawia na rozrywkę przed telewizorem (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
 • Niektórych podpatrzyliśmy na zakupach (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
  Niektórych podpatrzyliśmy na zakupach (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
 • Warto zakupić też stare płyty, to doskonały sposób na nudę (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
  Warto zakupić też stare płyty, to doskonały sposób na nudę (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
 • Dzieci odkryły komiksy (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
  Dzieci odkryły komiksy (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
 • W Kolejkowie ukrył się również Chudy z Toy Story (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
  W Kolejkowie ukrył się również Chudy z Toy Story (fot. mat. Kolejkowo Gliwice)
W tłoku napływających informacji o koronawirusie warto zadbać o dobry nastrój. Razem z dziećmi możecie podpatrzeć mieszkańców Kolejkowa. Czy zdążyli się przygotować do kwarantanny, co porabiają? Zobaczcie.

Kolejkowo także wzięło sobie do serca ogólne zalecenia - tymczasowo nie można zwiedzać wystawy. Jednak nie jest to przeszkodą aby zobaczyć jak za zamkniętymi drzwiami miniaturowi mieszkańcy spędzają czas.

Kolejkowiczanie także zrobili zapasy i pomyśleli o odpowiedniej rozrywce. Starsze małżeństwo stawia na rozrywkę przed telewizorem, w ostatniej chwili udało im się kupić nowy telewizor. Czy najnowszy model? Sami oceńcie. Niektórych podpatrzyliśmy na zakupach krzyżówek i starych płyt z muzyką. To doskonała odskocznia od medialnego szumu i sposób na nudę! W miniaturowym świecie również dzieci potrafią świetnie się bawić. Dzięki przymusowemu wolnemu odkryli komiksy. - Wow, to jest ekstra. I wciąga lepiej niż kreskówki – mówi jeden z najmłodszych mieszkańców Kolejkowa, który wrzucił taki post na swojego minifejsbuka. A może i Wy “odkurzycie” popularne niegdyś komiksy? To gwarancja dobrej zabawy na długie chwile. Polecamy komiksy z Toy Story - może traficie na odpowiedź skąd Chudy wziął się w Kolejkowie? Gdy wszystko wróci do normy, odwiedzicie miniaturowy świat i zobaczcie gdzie się ukrył.

Kategoria: Wiadomości