#zostanwdomu, tańcz i pomagaj

środa 25 marca 2020
  • Codziennie na Fb Tito Dance będziecie mogli wziąć udział w kursie tańca (fot. Fb Tito Dance Studio)
    Codziennie na Fb Tito Dance będziecie mogli wziąć udział w kursie tańca (fot. Fb Tito Dance Studio)
Nie umieją szyć maseczek i strojów ochronnych, ale potrafią tańczyć. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla szpitala, a w zamian oferują zajęcia taneczne on-line dla dzieci i rodziców. Już dziś możecie się przyłączyć do akcji.

Tito Dance Studio zorganizowało zrzutkę dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Obecnie jest to szpital zakaźny, w którym lekarze zmagają się z brakiem strojów ochronnych ale też narzędzi do pracy. Studio postanowiło wykorzystać swoje umiejętności taneczne i się nimi podzielić.

Taniec dla dzieci i rodziców

W okresie kwarantanny społecznej, kiedy dzieciaki mają ograniczone wyjścia z domów warto zadbać o ich ruch. Codziennie (na czas trwania zbiórki) o godz. 18 na kanale Tito Dance Studio na Facebooku odbywać będą się zajęcia taneczne dla dzieci i rodziców. Chętni mogą dodatkowo wesprzeć inicjatywę wpłacając datek na zrzutka.pl. 70 proc. zebranej kwoty trafi do szpitala, pozostała suma do studia (wsparcie dla pracowników, opłaty administracyjne i opłaty za media).

Założycielem i czołowym instruktorem Tito Dance Studio jest Rafał „Tito” Kryla jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej wersji telewizyjnego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Kategoria: Wiadomości