#bajkawdomu - Baw się z Panem Kleksem

wtorek 31 marca 2020
  • Dzieci będą mogły stworzyć domowe laboratorium razem z Wielkim Elektronikiem (fot. mat. Bajka Pana Kleksa)
    Dzieci będą mogły stworzyć domowe laboratorium razem z Wielkim Elektronikiem (fot. mat. Bajka Pana Kleksa)
Co można robić z dziećmi w domu? Ciekawą propozycję ma dla Was Bajka Pana Kleksa. Domowe laboratorium chemiczne z Wielkim Elektronikiem, nauka języka angielskiego z Kaczką Dziwaczką, żonglerka czy też kulinarne eksperymenty Pana Kleksa – zobaczcie.

Bajka Pana Kleksa w Katowicach przygotowała kreatywne zajęcia online dla najmłodszych. Dzięki akcji #bajkawdomu na profilu Fb Bajki znajdziecie krótkie filmiki z propozycjami kreatywnych zabaw. Zajęcia są różnorodne, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie m.in. artystyczne, kulinarne, chemiczne z eksperymentami, nauka języka angielskiego. Tematem przewodnim są wiersze Jana Brzechwy i oczywiście Pan Kleks. Do tej pory dzieciaki nauczyły się żonglowania, budowy statku Apolinary Baj, zrobiły latającego Pana Kleksa, jadalne kwiatki czy też eksperymenty z Wielkim Elektronikiem. Dodatkowo w każdym filmiku znajdują się określone zadania, których efektem można podzielić się w komentarzu. Na koniec akcji, spośród najlepiej wykonanych zostaną wylosowane bajkowe nagrody.

Nowe filmy będą pojawiać się każdego dnia o godz. 11.30 na Fb Bajki. Przypominamy również o promocji na vouchery -50% na wszystkie atrakcje Bajki, które będziecie mogli wykorzystać po okresie kwarantanny (ważne do końca roku). Promocja obowiązuje do 12 kwietnia.

Kategoria: Warsztaty