Urodzinowa niespodzianka na kwarantannie

poniedziałek 27 kwietnia 2020
  • Policjanci wraz ze Sznupkiem pojawili się pod oknami mieszkania Antosia (fot. mat. Policji w Żorach)
    Policjanci wraz ze Sznupkiem pojawili się pod oknami mieszkania Antosia (fot. mat. Policji w Żorach)
Policjanci z Żor postanowili zrobić niespodziankę 6-letniemu Antosiowi, który z powodu kwarantanny nie mógł obchodzić normalnych urodzin. Wraz z maskotką śląskiej policji zjawili się pod jego blokiem. Chłopiec usłyszał głośne „Sto lat”, ale to nie wszystko – zerknijcie.

Antoś wraz z rodziną przebywa na kwarantannie w Żorach. Kiedy zaczęły się zbliżać jego urodziny, chłopiec był bardzo smutny. Wiedział, że w tym roku nikt go nie odwiedzi i nie podaruje prezentu. - O tym, jak 6-latek ubolewa nad tym, że nie będzie miał prawdziwych urodzin, jeden z rodziców chłopca powiadomił dzielnicowego z osiedla Sikorskiego. Napisał do policjanta pierwszego kontaktu, a ten spontanicznie w przygotowanie niespodzianki zaangażował swoich kolegów – informuje Komeda Miejska Policji w Żorach.

Urodziny inne niż wszystkie

Policjanci wraz ze Sznupkiem pojawili się pod oknami mieszkania Antosia. Niespodziewani goście pozdrowili solenizanta oraz puścili z megafonu piosenkę „Sto lat”. Nie zabrakło również prawdziwego prezentu, który policjanci pozostawili przed drzwiami mieszkania. Chłopiec dostał Zeszyt Bezpiecznego Przedszkolaka oraz kilka innych, przydatnych gadżetów i, jak przystało na prawdziwego fascynata służb mundurowych, klocki LEGO z figurką policjanta.

Kategoria: Wiadomości