Wakacyjna przygoda z angielskim

poniedziałek 20 lipca 2020
Urlop już za Wami i trzeba zaplanować czas wolny dzieci? Co powiecie na półkolonie z językiem angielskim? To świetna zabawa, podczas której najmłodsi zajmą się przyrodą, gotowaniem, sztuką i eksperymentami - wyłącznie w języku angielskim.

Angielskie półkolonie Summer Adventure w Centrum Helen Doron w Chorzowie to tydzień wyjątkowej zabawy z językiem angielskim. Dzieci od powitania do pożegnania rozmawiają z opiekunami tylko po angielsku. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowaną kadrę lektorów.

Summer Adventure

Dzieci codziennie odbędą fascynującą podróż do Anglii, gdzie zajmą się przyrodą, kuchnią oraz eksperymentami. Mali artyści będą mieli zapewniona dawkę sztuki (arts and crafts). Nie zabraknie zabawy na świeżym powietrzu w Parku Kultury w Chorzowie oraz Śląskim Ogrodzie Zoologicznym.

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 607 31 32 66. Koszt turnusu to 900 zł, dla studentów Helen Doron 850 zł. Cena obejmuje opiekę w godz. 8-16 (z możliwością przedłużenia w godz. 7-17), całodzienne wyżywienie (4 posiłki), ubezpieczenie NNW. Wypoczynek jest zarejestrowany w Śląskim Kuratorium Oświaty. Półkolonie są dostosowane do zaleceń sanepidu dotyczących COVID-19.

Kategoria: Warsztaty