Rwąca rzeka, ekstremalny Lech Coaster i 40-metrowa Legendia Flower!

środa 22 lipca 2020
  • Kupując bilet sezonowy można korzystać z atrakcji parku w każdy dzień otwarcia Legendii (fot. mat. organizatora)
    Kupując bilet sezonowy można korzystać z atrakcji parku w każdy dzień otwarcia Legendii (fot. mat. organizatora)
  • Jedną z największych atrakcji Legendii jest Dolina Jagi, czyli wyprawa rwącą rzeką (fot. mat. organizatora)
    Jedną z największych atrakcji Legendii jest Dolina Jagi, czyli wyprawa rwącą rzeką (fot. mat. organizatora)
W Śląskim Wesołym Miasteczku czeka na Was mnóstwo atrakcji, w tym nowość - Dolina Jagi, czyli wyprawa rwącą rzeką. Tego lata powraca również nocna zabawa podczas Legendia at Night. Wybierając Bilet Sezonowy, możecie korzystać z atrakcji przez całe wakacje.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to miejsce, gdzie cała rodzina będzie świetnie się bawić. W te wakacje na odwiedzających czekać będzie, nie tylko nowa wodna atrakcja, ale także nowy program magicznych animacji, wydłużone godziny otwarcia (do godz. 20) i zabawa 7 dni w tygodniu. A wszystko w cenie jednego biletu.

Jeden bilet, bawisz się przez całe lato!

Kupując bilet sezonowy można korzystać z atrakcji parku w każdy dzień otwarcia Legendii (jedno wejście dziennie do 31 października zgodnie z kalendarzem sezonu 2020) w cenie jednego biletu. Bawić można się na blisko 40 atrakcjach, w tym 20 bez ograniczeń wieku i wzrostu. W cenie biletu sezonowego znajduje się również zabawa podczas Legendii at Night, jak również atrakcyjne zniżki w sklepach i punktach gastronomicznych. Bilet sezonowy można zakupić online, w cenie: 149 zł – normalny (dzieci od 12 lat, dorośli), 139 – ulgowy (dzieci od 3 lat do 11, seniorzy 60+) oraz 1 zł (dzieci do 3 lat). Bilet sezonowy jest imienny i nie podlega przeniesieniu na inną osobę.

Baw się nocą

W Legendii można bawić się również nocą, bez względu na wiek. Miłośnicy adrenaliny mogą skorzystać z szalonej jazdy na ekstremalnym Lech Coasterze. Rodzinom z pewnością spodoba się podziwianie nocnej panoramy Śląska z 40-metrowej Legendii Flower. Zabawa pod rozgwieżdżonym niebem odbędzie się 25 lipca, 8 i 29 sierpnia oraz 12 września. Więcej informacji na stronie Legendii.

Dolina Jagi i magiczne animacje

Jednak największą nowością sezonu 2020, która z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom, jest Dolina Jagi. To wyprawa rwącą rzeką w 9-osobowych pontonach, która dostępna jest dla dzieci o wzroście od 100 cm, z opiekunami. Podczas tej przejażdżki, w miedzianym kociołku wyruszycie rwącym potokiem do krainy, w której ożywają mityczne duchy.

Dodatkowo dla dzieci przygotowano nowe animacje i zabawy z magią. Wśród atrakcji spotkanie ze skrzatami, zabawa z chustą klanza, zaczarowane warsztaty, spotkanie z czarodziejem, akrobatyczna parada wróżek czy rodzinne spektakle teatralne, które odbywają się w każdą niedzielę wakacji. Szczegółowy program animacji znajdziecie tutaj.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko mieści się na Placu Atrakcji 1 w Chorzowie. Parking znajduje się wzdłuż ul. Złotej. Dla posiadaczy biletu sezonowego jest bezpłatny.

Na naszym portalu jest do wygrania rodzinny bilet (2+2) do Legendii. Zapraszamy do działu Konkursy.

 

Kategoria: Aktywna rekreacja