Iskierka - bezpłatne, prywatne przedszkole specjalne

poniedziałek 27 lipca 2020
Dzieci z autyzmem, Aspergerem oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi, fachową i troskliwą opiekę znajdą w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Iskierka”. Z placówki mogą korzystać najmłodsi z całej aglomeracji śląskiej – zapewniony jest bezpłatny transport.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Iskierka” w Tychach zapewnia całoroczną, bezpłatną opiekę w godz. 7-17 nad dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnościami sprzężonymi.  W przedszkolu realizowany jest intensywny program zajęć indywidualnych lub w maksymalnie 4-osobowych grupach terapeutycznych.

Dogoterapia, hipoterapia, arteterapia

Dzieci w przedszkolu mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry lekarskiej i terapeutów. Realizowane działania terapeutyczne to m.in. metoda A. Tomatisa, EEG biofeedback, QEEG, dogoterapia, hipoterapia, arteterapia, terapia wzroku. Ponadto najmłodsi mogą korzystać z zajęć edukacyjno-rozwojowych, nowoczesnego wyposażenia i dużego ogrodu z placem zabaw.

Bezpłatny transport

Oferta przedszkola skierowana jest do dzieci z całej aglomeracji śląskiej. Przedszkole zapewnia bezpłatny transport m.in. z Tychów, Mikołowa, Katowic, Gliwic, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i innych miast województwa śląskiego. Szczegóły oferty dostępne są pod numerem telefonu 797 001 401.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Iskierka” mieści się przy ul. Śliwowa 4 w Tychach. Placówkę znajdziecie również na Fb.

Kategoria: Wiadomości