Zbuduj scenografię do filmu

piątek 4 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Patronat silesiadzieci.pl
W najnowszym odcinku „Domowego Studia Filmowego” przeniesiecie się na plan filmowy. Waszym przewodnikiem będzie rzeźbiarka i artystka, która pokaże Wam, jak „od kuchni”, powstaje scenografia i dekoracja.

Jak wygląda praca przy tworzeniu kina? Tym razem świat filmu przybliży Dorota Hadrian - rzeźbiarka i artystka zajmującą się sztukami wizualnymi. Widzowie przeniosą się na plan filmowy, gdzie z bliska zobaczą, w jaki sposób powstaje m.in. scenografia. Kto wie, może ciekawa wycieczka będzie inspiracją do stworzenia własnej scenografii na lekcji plastyki lub techniki w szkole.

Piętnasty odcinek „Domowego Studia Filmowego” będzie można obejrzeć od czwartku, 3 września, na Facebooku „Kino Kosmos dla dzieci” oraz na kanale YouTube Instytucji Filmowej SILESIA FILM. Przypominamy również o programie - „Filmowe podróże z liskiem”, dzięki któremu dzieci zgłębią tajniki animacji.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online