Poczuj i wyśpiewaj miłość

niedziela 6 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Była już radość i wdzięczność, był też smutek i gniew. Teraz czas na miłość. W najnowszej odsłonie podcastu Dzieci Czują Kino opowieść o uczuciu, które czyni świat znacznie lepszym miejscem, a życiu nadaje kolorów.

Miłość to cały wachlarz emocji. Porozumienie bez słów, bezinteresowne gesty i życie, którego rytm, jak cichy bębenek wybijają uderzenia serca ukochanej osoby. Miłością można obdarzać: ludzi, zwierzęta, miejsca, cały świat. Można pisać o niej piosenki, wiersze i kręcić filmy. Jak ją wyrażać, jak się nią dzielić? Dowiecie się w najnowszym odcinku podcastu Dzieci Czują Kino. Waszym przewodnikiem będzie edukatorka muzyczna Asi Mina i jej mali pomocnicy.

7 odcinków o różnych emocjach

Podcasty Dzieci Czują Kino Instytucji Filmowej Silesia Film to cykl siedmiu odcinków, opisujących emocje. Autorskie aranżacje muzyczne, przykłady filmowe oraz ćwiczenia muzyczno-ruchowe otwierają i uwrażliwiają dzieci na otaczający świat. To świetne narzędzie arteterapeutyczne. Każdy odcinek trwa około 10 minut. Podcasty skierowane są do dzieci w wieku 5-8 lat, ale także starszego rodzeństwa, rodziców czy dziadków, którzy chcą również wziąć udział w tej muzyczno-filmowej przygodzie.

Szósty odcinek podcastu Dzieci Czują Kino znajdziecie, jak zwykle na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i na YouTube. Linki znajdziecie też na stronie Silesia Film.