Warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży w teatrze

czwartek 17 września 2020
Jeśli Twoje dziecko uwielbia teatr, lubi stać na scenie, recytować wiersze lub wcielać się w różne postacie – zapisz je na warsztaty aktorskie do Teatru Żelaznego. Pierwszy semestr startuje 5 października.

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupę rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Kaskaderstwo i emisja głosu

Na warsztatach aktorskich, organizowanych w Teatrze Żelaznym w Katowicach, uczestnicy poznają pracę z rekwizytem, improwizację, dowiedzą się, co to jest emisja głosu, właściwa dykcja, wezmą udział w zajęciach wokalnych, a także „lizną” kaskaderstwa. Zajęcia będą odbywać się 2 razy w tygodniu przez 4 miesiące i zakończą się semestralną pracą – pokazem spektaklu na deskach Teatru Żelaznego. Powstaną dwie grupy wiekowe po 15 osób każda. W jednej będą dzieci w wieku 10-13 lat, w drugiej 14-18-latki. Pierwszy semestr startuje 5 października, a kończy się 23 stycznia 2021 r. Koszt - 430 zł/m-c (14 godz. zajęć miesięcznie). Zapisy przyjmowane są pod adresem: koordynacja@teatrzelazny.pl. Więcej o warsztatach aktorskich przeczytacie na stronie Teatru.

Teatr Żelazny mieści się w Katowicach-Piotrowicach, przy ul. Armii Krajowej 40.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online