Bezpłatna szkoła rodzenia

poniedziałek 12 października 2020
Ruszają bezpłatne zajęcia dla kobiet w ciąży oraz ich partnerów. Zajęcia będą odbywać się w formie stacjonarnej lub zdalnej. W programie teoria i praktyka m.in. techniki i ćwiczenia podczas porodu. Zobaczcie szczegóły dotyczące zapisów.

Zajęcia skierowane są do ciężarnych kobiet od ok. 26 tygodnia ciąży oraz ich współmałżonków lub partnerów. Kurs będzie obejmował zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Przyszłe mamy zdobędą wiedzę m.in. z zakresu rozwoju ciąży, przebiegu karmienia, pielęgnacji noworodka, psychologii noworodka. Uczestnictwo w spotkaniach będzie możliwe zarówno online, jak i stacjonarnie.

Rozpoczęły się zapisy

Zajęcia startują już w październiku i będą odbywać się cyklicznie ( wtorki godz. 18) w przychodni Epione w Katowicach. Udział w Szkole Rodzenia jest bezpłatny i skierowany do mieszkanek Katowic, w szczególności do kobiet będących pierwszy raz w ciąży. Warunkiem uczestnictwa będzie przedstawienie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do udziału w Programie profilaktyki i edukacji przedporodowej „Szkoła Rodzenia". Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w przychodni lub telefonicznie pod numerem 512021288 lub 504036165, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Program w całości jest finansowany przez miasto Katowice.

Przychodnia Epione w Katowicach mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 7A.

Kategoria: Zdrowie