Postacie z Disneya zachęcą dziewczynki do grania w piłkę nożną

czwartek 22 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
UEFA i Disney połączyły siły i opracowały przełomowy program piłkarski dla dziewczyn – Playmakers. Tajniki piłki nożnej zgłębią poprzez ruch, zabawę i magię opowiadań Disneya. Już niebawem startują bezpłatne treningi.

Akademia Piłkarska „Młoda GieKSa” została wybrana przez Polski Związek Piłki Nożnej jako podmiot, w którym będzie wdrożony program Playmakers. Jego celem jest zachęcenie młodych dziewczyn (5-8 lat) do regularnych treningów i rozbudzenie w nich zamiłowania do piłki nożnej na całe życie. Program wykorzystuje znane opowiadania i ukochane postacie Disneya, aby dziewczynki odbierały ruch, ćwiczenia i piłkę nożną jako świetną zabawę.

Treningi w ramach programu Playmakers są bezpłatne. Będą odbywać się w piątki o godz. 16.30 w obiekcie Kopalnia Futbolu w Katowicach (ul. Milowicka 1F). Zajęcia startują już 23 października. Obowiązują zapisy poprzez wysłanie maila na adres: playmakerskatowice@gmail.com. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie formularz, który należy wypełnić i dostarczyć na pierwsze zajęcia. W przypadku pytań można dzwonić pod nr 725 250 893.

Kategoria: Aktywna rekreacja