Jesteś samotnym rodzicem? Idź na randkę

niedziela 23 lutego 2014
  • Szybka randka może być początkiem poważnego związku (fot. sxc.hu)
    Szybka randka może być początkiem poważnego związku (fot. sxc.hu)
Wydaje ci się, że wychowując dziecko, masz niewielkie szansę na znalezienie bratniej duszy? Wybierz się na randkę dla samotnych rodziców.

Samotne matki i ojcowie często nie szukają nowego związku, obawiając się, że osoba, z którą zaczną się spotykać, może nie lubić dzieci. Tłumaczą się też brakiem czasu na romantyczne wyjścia. Oba problemy da się rozwiązać, szukając sympatii w gronie innych samotnych rodziców i wybierając randki... w wersji szybkiej.

Speed dating znamy z amerykańskich filmów. Kobiety i mężczyźni siadają naprzeciw siebie i przez pięć minut próbują dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem. Na sygnał panowie przesiadają się do kolejnych pań. W ten sposób jednego wieczora można poznać wiele osób, a potem umówić się na „pełnowymiarową” randkę z tą, z którą coś „zaiskrzy”.

Od niedawna szybkie randki, pod hasłem Randka na Czas, organizowane są także w Katowicach. Zazwyczaj w jednym spotkaniu bierze udział po 15 kobiet i mężczyzn. Po spotkaniu randkowicze na karteczkach zaznaczają osoby, z którymi chcieliby kontynuować znajomość. Jeśli dwoje ludzi wskaże wzajemnie na siebie, następnego dnia dostaną od organizatorów swoje dane kontaktowe.

By Randka na Czas nie okazała się stratą czasu, wybrać można odpowiedni profil spotkania. Np. randkę dla samotnych rodziców (a także przedział wiekowy: od 18 do 30 lat, od 28 do 40 lat oraz 38+). Są też randki katolickie, dla osób, dla których ważna jest nauka Kościoła, randki ekskluzywne dla osób, które odniosły sukces finansowy, ale gorzej radzą sobie w miłości oraz randki tematyczne: dla moli książkowych, miłośników gier komputerowych, kinomaniaków, kociarzy, psiarzy, podróżników czy sportowców. Dla osób, które szukają sympatii, ale nie mają aż tak szczegółowo sprecyzowanych wymagań, organizowane są randki standard. Udział w każdym spotkaniu kosztuje 25 zł (oprócz randek ekskluzywnych w cenie 80 zł). Opłaty dokonuje w dniu spotkania, ale zgłaszać się trzeba wcześniej, wypełniając formularz na stronie randkanaczas.pl. Randki odbywają się w pubach, klubach i kawiarniach w centrum Katowic.

O dacie spotkania chętni informowani są, kiedy zbierze się odpowiednia liczba zainteresowanych.

Kategoria: Wiadomości