Zrób świąteczne porządki w szafie i pomóż

czwartek 10 grudnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Rozpoczął się okres świątecznych porządków, a w Waszych szafach zalegają niepotrzebne rzeczy? Nie wyrzucaj ich, możesz oddać je do sklepu. Dzięki temu zadbasz o naszą planetę, jak również wspomożesz organizacje charytatywne.

Jeden z takich sklepów znajdziecie w Chorzowie, a dokładnie Pod Dobrym Aniołem – Charity Shop Chorzów. To miejsce, dzięki któremu rzeczy zyskują nowe życie.

Przynieś, kupuj i pomagaj

Do sklepu można przynosić ubrania (damskie i dziecięce na dany sezon), buty, torebki, biżuterię, książki, płyty, gry, małe RTV I AGD i wiele innych rzeczy. Ważne jest, aby były czyste (wyprane, nie muszą być prasowane) i niezniszczone. Z kolei kupując w sklepie wspieramy najbardziej potrzebujące organizacje pożytku publicznego na terenie Chorzowa i okolicy. Dochód ze sprzedaży w całości jest im przekazywany.

Sklep mieści się przy Rynku 12 (wejście od Atelier Urody) w Chorzowie.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Nie macie pomysłu, jaki prezent pod choinkę wybrać dla pociechy? Co powiecie na kreatywne zabawki zaprojektowane we Francji? W zależności od zainteresowań dziecka, znajdzie się coś dla małego artysty, stylisty, naukowca, a nawet detektywa.


 

Prezenty pod choinkę prosto z Francji