Stwórz swój filmowy pamiętnik

środa 13 stycznia 2021
 • fot. mat. Silesia Film
  fot. mat. Silesia Film
 • fot. mat. Silesia Film
  fot. mat. Silesia Film
 • fot. mat. Silesia Film
  fot. mat. Silesia Film
 • fot. mat. Silesia Film
  fot. mat. Silesia Film
Pierwsze spotkanie ze światem filmu, szczególnie dla młodego widza, to wyjątkowe doświadczenie - fantastyczna podróż przez świat obrazów, emocji i myśli. Czy można zatrzymać te chwile na zawsze? Teraz już tak, wystarczy sięgnąć po „Kinotki”.

Notowanie, kreślenie, czytanie, projektowanie, eksperymentowanie, zbieranie kinowych doświadczeń i opisywanie emocji – tak w skrócie można opisać najnowszą książkę Instytucji Filmowej Silesia Film - „Kinotki. Notatnik filmowy”.

Zabawa, pamiętnik i filmy

Notatnik to propozycja dla dzieci i młodzieży (8-13 lat) do samodzielnego uzupełniania. Na blisko stu stronach znalazły się zadania, gry, ciekawostki filmowe, a przede wszystkim mnóstwo miejsca na własne przemyślenia i wrażenia ze spotkań z kinem. To zarówno inspirująca zabawa, jak i kreatywny pamiętnik, który pomaga młodym ludziom odkryć i zrozumieć świat filmu. Książka może towarzyszyć młodym czytelnikom zarówno podczas wizyt w kinie ale i w czasie domowych seansów z rodziną lub przyjaciółmi.

„KINOTKI. Notatnik filmowy” można zakupić w cenie 24,99 zł tutaj. Już wkrótce pojawi się również w dobrych księgarniach kameralnych oraz w kinach IF Silesia Film (po ich otwarciu).