Bezpłatne warsztaty plastyczne i teatralne

poniedziałek 25 stycznia 2021
Wasza pociecha uwielbia recytować, występować, śpiewać? A może rysując czuje się jak ryba w wodzie? Od lutego stratują zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży. Będą prowadzone w trybie on-line, aż do czasu, kiedy będzie można wznowić działalność stacjonarną.

Zajęcie artystyczne dla dzieci i młodzieży są organizowane przez Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Warsztaty on-line będą bezpłatne, aż do momentu rozpoczęcia działalności stacjonarnej sekcji ARA (Amatorskiego Ruchu Artystycznego). Będą przeprowadzane za pomocą programu Zoom

Aktor lub plastyk?

W zależności od zainteresowań można wybrać zajęcia teatralne lub zajęcia plastyczne. Teatralne pozwolą zgłębić swoje ciało, głos, ruch, świadomość i zbudować własną księgę postaci. Na zajęciach plastycznych nie zabranie kolorów, zabawy z rysunkiem.

Zajęcia będą odbywać się od lutego. Teatralne: w czwartki w godz. 16.30-17.30 - dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz w godz. 17-18 dla grupy starszej 13-19 lat. Plastyczne: w poniedziałki w godz. 16-17 dla 4-6 latków i w godz. 17.30-18.30 dla 7-12 latków. Obowiązują zapisy. Kartę zgłoszenia i regulamin zajęć znajdziecie na stronie MCK, jej skan należy przesłać na maila: organizacja@mckrudasl.pl.

 

Kategoria: Warsztaty