W Energylandii zapłacisz bonem turystycznym

poniedziałek 7 czerwca 2021
 • fot. mat. Energylandii
  fot. mat. Energylandii
 • fot. mat. Energylandii
  fot. mat. Energylandii
 • fot. mat. Energylandii
  fot. mat. Energylandii
 • fot. mat. Energylandii
  fot. mat. Energylandii
 • fot. mat. Energylandii
  fot. mat. Energylandii
Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się tu kilkadziesiąt atrakcji, w tym najwyższy i najszybszy w Europie roller coaster – Hyperion. Teraz za wstęp do tego parku można zapłacić bonem turystycznym. To szybkie i proste.

Energylandia to kilkadziesiąt atrakcji, które zapewnią świetną zabawę zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Bajkolandia, strefa familijna, ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród – jest w czym wybierać. Fanom adrenaliny z pewnością spodoba się przejażdżka najwyższym i najszybszym w całej Europie Mega Coasterem - Hyperionem. W upalne dni ochłodę odwiedzającym zapewni tropikalna wyspa z wodnymi atrakcjami. Teraz planując wizytę w parku można za nią zapłacić bonem turystycznym on-line.

Ominięcie kas i zabawa

Wszystkie formalności można załatwić przez łatwą w obsłudze stronę internetową: bon.energylandia.pl. Wystarczy wybrać pakiet odpowiadających biletów. Można je kupić zbiorczo dla wszystkich członków rodziny. Istotne jest to, aby pamiętać, że w wybranym pakiecie musi znaleźć się bilet dla dziecka lub dzieci, których dotyczy bon turystyczny. Kolejnym etapem kupowania biletów jest uzupełnienie formularza z niezbędnymi informacjami. W ciągu kilkunastu godzin konsultant z Energylandii skontaktuje się z numerem wskazanym przy wpisywaniu danych, prosząc o podanie kodu SMS, aby zrealizować bon turystyczny. Posiadacze elektronicznej wersji biletów oprócz wygodnej formy zakupu zapewniają sobie również znaczne ułatwienie przy wejściu, mianowicie ominięcie kas gotówkowych i praktycznie natychmiastową zabawę za bramami Energylandii.

Roller coaster i nocleg pod gwiazdami

Chętni wraz z realizacją bonu turystycznego mogą zdecydować się na kupon na posiłek. Liczba dodatkowych kuponów nie ma limitu, a pozyskane w ten sposób vouchery można wykorzystać na terenie całego Parku - we wszystkich punktach gastronomicznych, restauracjach oraz kawiarniach. Bon turystyczny można również zrealizować w połączeniu z wykupieniem pola namiotowego w cenie 10 zł za jeden pakiet na całą rodzinę. Zakupione metodą bilety elektroniczne trafią na podany adres mailowy, a ich ważność jest do końca sezonu, czyli do 31 października 2021 roku. Bilet kupiony z bonu turystycznego obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji. W tym także eventów towarzyszących, które mają miejsce przez cały czas trwania sezonu, jak Magic Night, Urodziny Energylandii czy Oktoberfest.

Energylandia mieści się w Zatorze (al. 3 Maja). Ceny biletów: 89 zł - bilet ulgowy, przysługujący dzieciom do 140 cm wzrostu oraz seniorom po 65. roku życia, 139 zł – bilet normalny. Są też bilety dwudniowe czy całoroczne. Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj.

Kategoria: Aktywna rekreacja