„Luca” premiera na dużym ekranie

piątek 18 czerwca 2021
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Riwiera Włoska, plaża, morze i beztroska zabawa dwójki przyjaciół – wakacje pełną parą. Jednak to wszystko może zepsuć głęboko skrywany sekret. Jaki? Tego dowiecie się już niebawem. Na dużym ekranie premiera najnowszej animacji studia Disney Pixar.

Pełen niezwykłych przygód film „Luca” opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie świetnie się bawią w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Czas upływa im na przejażdżkach na skuterze delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Premiera na dużym ekranie już 18 czerwca w kinach Helios. Przygotowano promocyjne ceny biletów. Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach czeka na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz", w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym przez Was seansem. Na Śląsku kina Helios znajdziecie w: Bielsku-Białej (ul. Mostowa 5), Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Sosnowcu (ul. Modrzejewska 32B) i w Żorach (ul. Katowicka 10).

Kategoria: Wydarzenia