Park Aktywności – nowe miejsce na Śląsku

poniedziałek 28 czerwca 2021
Wodny plac zabaw, ścianka wspinaczkowa, tężnia, rolkostrada, fontanna w kształcie Ziemi, huśtawki, zjeżdżalnie i wiele innych. Na Śląsku powstało miejsce dla dzieci, gdzie można w upalne dni się schłodzić i świetnie się bawić.

Park w Pszczynie to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na Śląsku. Zamek, zagroda żubrów, skansen, przejażdżka kolorową ciuchcią, o tych atrakcjach możecie przeczytać w naszym artykule.  Od piątku (25 czerwca) wycieczkę do Pszczyny urozmaici wizyta w Parku Aktywności.

Zabawa z wodą, jazda na tyrolce i relaks przy tężni

Park Aktywności znajduje się zaledwie 100 m od rynku. Otoczony jest wysokimi drzewami, które w upalne dni zapewnią cień. Dzieciakom z pewnością spodoba się wodna atrakcja z licznymi kolorowymi fontannami. Na tradycyjnym placu zabaw najmłodsi znajdą huśtawki, zjeżdżalnie, małą ściankę wspinaczkową, tyrolkę, bujaki. Aktywnie będzie można spędzić czas na rolkostradzie lub ćwicząc na siłowni zewnętrznej. Nadmorskie powietrze zapewni tężnia. Ciekawostką jest fontanna w kształcie kuli ziemskiej. W parku znajdują się toalety i prysznice, punkty gastronomiczne, jest też dużo ławek. Obiekt jest całodobowo nadzorowany i monitorowany.

Park Aktywności będzie czynny 7 dni w tygodniu w godz. 9-21 w okresie letnim i w godz. 10-18 w okresie zimowym. Wstęp jest bezpłatny. Park znajdziecie przy ul. Bramkowej w Pszczynie.

Kategoria: Aktywna rekreacja