Naucz się jeździć na łyżwach

czwartek 2 września 2021
Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na łyżwach? Jest ku temu okazja. Trwa nabór na bezpłatne zajęcia. Im wcześniej dziecko rozpoczyna naukę tym lepiej. Zerknijcie na szczegóły.

Łyżwy to mnóstwo korzyści dla zdrowia: ruch, ćwiczenie równowagi, budowa mięśni nóg wzmocnienie formy i odporności, a przede wszystkim świetna zabawa. Przygodę z łyżwiarstwem figurowym najmłodsi mogą rozpocząć z klubem łyżwiarskim UKŁ SPIN Katowice.

Nabór na bezpłatne zajęcia

Klub ma wieloletnią tradycję łyżwiarską. Szkoli od wielu lat znakomitych łyżwiarzy, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Obecnie trwa nabór na bezpłatne zajęcia jazdy na łyżwach, dzieci z rocznika 2015 i młodszych (od 4. roku życia). Zajęcia realizowane są w ramach programu „Chodź na łyżwy” organizowanego przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego. W ramach treningów zawodnicy UKŁ SPIN uczestniczą w zajęciach na lodzie, balecie oraz zajęciach ogólnorozwojowych. Ponadto biorą udział w zgrupowaniach i zawodach w kraju i zagranicą.

Treningi będą odbywać się na lodowisku i sali gimnastycznej obiektu Jantor w Katowicach – Nikiszowcu (ul. Zofii Nałkowskiej 11). Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: spin.lyzwiarstwo@gmail.com. W treści maila należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz nazwę przedszkola lub szkoły, do której uczęszcza dziecko.

Kategoria: Warsztaty