Graj w piłkę z Elsą, Anną i Olafem

piątek 15 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Rusza kolejny sezon Playmakers. To przełomowy program piłkarski dla dziewczynek. Wraz z bohaterami „Krainy Lodu 2” uczestniczki zgłębia tajniki piłki nożnej poprzez ruch i zabawę. Treningi są bezpłatne.

Zajęcia w ramach programu UFA Playmakers będą kontynuowane przez Akademię Piłkarską „Młoda GieKSa” od 15 października w Katowicach. W tym sezonie do gry dziewczynki będą zachęcać postacie z „Krainy Lodu 2”.

Rozbudź dziecięcą pasję

UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu. Jego celem jest zachęcenie młodych dziewczyn do regularnych treningów i rozbudzenia w nich zamiłowania do sportu na całe życie. Motywem przewodnim zajęć są bajki Disney'a. W tym sezonie dziewczynki wyruszą do Arendell i będą bawić się wraz z Elsą, Anną i Olafem. Zawodniczki, słuchając narracji trenerek przeniosą się do świata księżniczek, w którym czeka na nie doskonała zabawa. Program jest przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat, które nie miały do tej pory styczności ze sportem w klubach.

Treningi w ramach programu Playmakers są bezpłatne. Będą odbywać się w piątki w godz. 17-18 w Kopalnii Futbolu w Katowicach (ul. Milowicka 1F, hala sportowa ze sztuczną trawą). Zajęcia startują już 15 października. Obowiązują zapisy, należy wypełnić formularz – który dostępny jest tutaj i wysłać go na maila: playmakerskatowice@gmail.com lub przez Fb Playmakers Katowice.  Formularz można również dostarczyć osobiście, przed treningiem (należy jednak poinformować o tym wcześniej organizatorów). Dodatkowe informacje dostępne pod numerem tel. 664879798. 

Kategoria: Warsztaty