Lodowisko w Piekarach otwarte

piątek 10 grudnia 2021
  • fot. mat. prasowe UM Piekary Śląskie
    fot. mat. prasowe UM Piekary Śląskie
Ślizgawka jest już dostępna dla miłośników jazdy na łyżwach i zabawy na świeżym powietrzu. Najmłodsi podczas nauki jazdy mogą skorzystać z pingwinków. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu. Zobaczcie w jakich godzinach otwarte jest lodowisko i ile zapłacicie za wejście.

Lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich otwarto 7 grudnia. Ślizgawka jest dostępna w godz. 9-21. Łyżwiarze mogą skorzystać w tym czasie z sześciu wejść. Dla najmłodszych uczestników plenerowej ślizgawki przygotowane są pingwinki – przyrządy pomagające w opanowaniu jazdy na łyżwach. Ze względu na panującą pandemię oraz reżim sanitarny, w tym roku na daną tercję może wejść 40 osób – niewliczane w ten limit są osoby zaszczepione (maksymalna ilość osób na lodowisku to 80). Tercja trwa 75 minut. Między nimi konieczne są przerwy, aby przeprowadzić dodatkową dezynfekcję obiektów, a także sprzętu.

Lodowisko znajdziecie przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. Bilety kosztują: 8 zł – normalny, 5 zł – ulgowy, 2 zł – dzieci z Piekar Śląskich, 6 zł – wypożyczenie łyżew. Dzieci do lat 7 (pod opieką dorosłych) wchodzą za darmo. Szczegółowe godziny działania lodowiska znajdzie na stronie MOSiR-u.

Kategoria: Aktywna rekreacja