Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach

piątek 17 grudnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Wasze dziecko chce się nauczyć jeździć na łyżwach, poprawić technikę jazdy? Możecie skorzystać z bezpłatnych zajęć, które poprowadzi wykwalifikowany instruktor. Zerknijcie na szczegóły.

Zajęcia z nauki jazdy na łyżwach to propozycja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tychach. Na lodowisku sezonowym w Paprocanach dzieciaki nauczą się stawiać pierwsze kroki na łyżwach, poprawią technikę jazdy, a dodatkowo polepszą swoje samopoczucie dzięki regularnemu ruchowi. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor. W kursie mogą uczestniczyć dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem. Każdy uczestnik powinien posiadać strój: kask, rękawiczki, łyżwy. W godzinach kiedy dzieci będą uczyć się jeździć lodowisko zostanie podzielone na dwie części (środkowa, wydzielonej pachołkami będzie dla uczestników zajęć).

Nauka jazdy na łyżwach będzie odbywać się: w godz. 15-16 w poniedziałki, środy, piątki, wtorki, w godz. 16.15-17.15 we wtorki, czwartki oraz w weekend w godz. 8-9 na lodowisku sezonowym w Paprocanach Tychy. Informację znajdziecie na stronie MOSiR-u.

Kategoria: Warsztaty