Zimowe kolonie w Akademii Pana Kleksa

czwartek 20 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Zapowiada się niezwykła przygoda w legendarnym Zamku w Baranowie Sandomierskim z Profesorem Kleksem. W programie gry, zabawy, naukowe eksperymenty, a wszystko w bajkowej oprawie. Nie zabraknie aktywności na świeżym powietrzu. Sprawdźcie szczegóły.

Profesor Kleks zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat z województwa śląskiego, podkarpackiego i łódzkiego na niezwykłą przygodę w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Zimowe kolonie w Akademii Pana Kleksa to połączenie nauki poprzez zabawę z bajkową oprawą. W programie znajdą się zajęcia znane z przygód w Akademii, gry, zabawy, a także naukowe eksperymenty z Wielkim Elektronikiem i Doktorem Paj-Chi-Wo w zamkowych komnatach. Dzieciaki nauczą się łucznictwa, kleksografii, leczenia chorych sprzętów, a w ogrodzie wezmą udział w ciekawych lekcjach geografii. Nie zabraknie również aktywności na świeżym powietrzu oraz wycieczki do Pacanowa, gdzie najmłodsi spotkają się z Koziołkiem Matołkiem.

Turnus potrwa od 19 lutego do 26 lutego. Do 24 stycznia obowiązuje cena promocyjna – 1990 zł (zawiera również transport). Istnieje możliwość skorzystania z bonu turystycznego (1490 zł – cena z bonem). Cena zawiera: 7 noclegów w 3 gwiazdkowym hotelu, pełne wyżywienie (4 posiłki plus ognisko), gadżety Akademii (kubek termiczny, czapka, Zeszyt Studenta Akademii, dyplom). Obowiązuje zniżka dla rodzeństwa – 100 zł od osoby. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 729062054 lub mail: justyna@bajkapanakleksa.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie Bajki Pana Kleksa.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu