Naucz się bezpłatnie programowania

czwartek 20 stycznia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Giganci Programowania
    fot. archiwum zdjęć FB Giganci Programowania
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Wystartowała rejestracja na kolejną edycję warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży - Koduj z Gigantami. Zajęcia będą prowadzone w formie stacjonarnej i online. Udział jest bezpłatny.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów w wieku od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy. Podczas zajęć dzieci stworzą własną grę komputerową lub aplikację mobilną, a także zapoznają się z podstawami jednego z języków programowania. Tym razem hasłem przewodnim akcji są szyfry i zagadki.

Udział w w warsztatach jest bezpłatny. Pierwsze zajęcia ruszają już 5 lutego w formie stacjonarnej w 90 miastach Polski (również na Śląsku) i online. Terminy oraz lokalizacje sprawdzicie tutaj. Rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu