Wakacyjna przygoda w Akademii Pana Kleksa

czwartek 17 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Chociaż do lata jeszcze trochę czasu, warto już dziś pomyśleć o wakacjach. Ciekawą propozycją są kolonie w Akademii Pana Kleksa. Niepowtarzalny klimat, fantastyczny program zajęć i wyjątkowe miejsca: historyczny Zamek w Pułtusku, piękny pałac w Racocie lub legendarny Zamek w Baranowie Sandomierskim – dzieciaki będą zachwycone.

Ruszyły zapisy na letnie kolonie dla dzieci w Akademii Pana Kleksa. Do wyboru są trzy lokalizacje: Zamek w Pułtusku, Pałac w Racocie i Zamek w Baranowie Sandomierskim. W ofercie są 6-7 dniowe turnusy, w kameralnych grupach (15-osobowych). Kolonie skierowane są do dzieci w wieku 7-15 lat.

Nauka i zabawa w bajkowej oprawie

Mimo różnych miejsc i lokalnych atrakcji, wszystkie wyjazdy łączy jeden mianownik: klimat znany z książkowej i filmowej Akademii, a przede wszystkim jej program zajęć. Będzie tworzenie gwiazdozbiorów, eksperymenty naukowe, leczenie chorych sprzętów, nocne obserwacja nieba, ale i tematyczne dni w zależności od miejsca kolonii. I tak w Racocie dzieci wybiorą się na przejażdżkę bryczkami, w Pułtusku wyruszą w rejs po rzece Narew, a w Baranowie Sandomierskim zwiedzą zamek z pochodniami i nauczą się strzelać z łuku.

Pierwszy turnus rozpoczyna się 22 lipca, a ostatni 21 sierpnia. Do wyboru jest 5 terminów. Koszt wyjazdu do Pałacu w Racocie to 2190 zł, Zamku w Pułtusku 2390 zł, Zamku w Baranowie Sandomierskim 2390 zł. Możliwość płatności Bonem Turystycznym. Wszystkie szczegóły, opisy miejsc, zdjęcia oraz program każdej kolonii dostępne są tutaj. Zapisy oraz kontakt: justyna@bajkapanakleksa.pl lub tel. 729062054. 

Kategoria: Aktywna rekreacja