Gdzie na basen w województwie śląskim?

poniedziałek 25 lipca 2022
Fot. mat. MOSiR Radzionków

Z dala od zgiełku miasta w Radzionkowie

W sąsiedztwie Śląskiego Ogrodu Botanicznego i Księżej Góry w Radzionkowie mieści się basen. Miejsce otoczone jest mnóstwem zieleni. Pływający mogą korzystać z basenu sportowego, a dzieci do swojej dyspozycji mają dwie niecki basenowe. W brodziku zabawę umilą trzy zjeżdżalnie. Na terenie kąpieliska znajdują się boiska do piłki plażowej, minikoszykówki, piłki nożnej oraz buli- z których można korzystać w ramach zakupionego biletu wstępu. Niedaleko znajduje się plac zabaw i tor przeszkód zawieszony pomiędzy drzewami.

Basen znajdziecie przy ul. Księżogórskiej 90 w Radzionkowie. Kąpielisko jest czynne w godz. 10-19. Za bilet normalny całodniowy  zapłacimy - 13 zł, ulgowy – 8 zł. Po godz.15 ceny są niższe: normalny – 10 zł, ulgowy -5 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie. Tuż obok basenu znajdziecie duży parking.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Aktywny wypoczynek, zwiedzanie, a może kreatywne zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych bezpłatnych zajęć, warsztatów, miejsc, które warto zobaczyć w naszym regionie.

Wakacje w mieście – najciekawsze propozycje